Özyılmaz Klima
Ücretsiz Keşif
Klimaların tamiri ile periyodik bakımlarının yapıldığı servisimizde ücretsiz keşif ile müşterilerimizin ne istediklediklerini rapor ediyoruz. Keşif sonrasında montaj hizmetlerimizi de yine istek doğrultsunda gerçekleştiriyoruz.

Klima İçin Ücretsiz Keşif  İmkanı

Klimanızdan yeterli verim alabilmek ve aynı zamanda tasarruf etmek istiyorsanız, bulunduğunuz mekan için alacağınız klimanın kapasitesini çok iyi hesaplamalı ve klima tipine ona göre karar vermelisiniz. Örnek vermek gerekirse mekan küçük alınan klima yüksek kapasiteli ise elektrikten tasarruf edemezsiniz. Tam tersi bulunduğunuz mekan büyük aldığınız klima düşük kapasiteli ise bu sefer klimanızdan verim alamazsınız.

İşte bu gibi durumlarla karşılaşmamak için uzman birine keşif yaptırmalı tavsiyeleri doğrultusunda klima seçimi yapmalısınız. Aksi takdirde ne yeterli verim alabilirsiniz nede enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz keşif için bizi arayabilir, klima konusunda uzman arkadaşımızın yapacağı keşif ve size verdiği bilgiler sonrasında alacağınız klimaya karar verebilirsiniz.
 
 
Pro WEB